Anketa

Ako sa Vám páčia naše nové stránky?
 

Zber odpadu

PrihláseniePravidlá diskusného fóra

Do diskusného fóra môžete prispievať Vašimi názormi, otázkami, prípadne inými pripomienkami. Diskusné príspevky sa nezobrazujú v on-line režime, ich publikácia je moderovaná na základe podmienok pre zverejnenie podľa pravidiel DF.  Neautorizovaný/ neoverený prispievateľ bude podpísaný ako "občan", aby nedošlo k zneužívaniu mien. Potvrdený užívateľ bude podpísaný menom (starosta obce, admin, poslanec OZ...).

 

Pravidlá diskusného fóra:

 

- Diskusné fórum slúži na výmenu názorov medzi obyvateľmi obce, volenými predstaviteľmi a zamestnancami obce a verejnosťou so zameraním na samosprávu obce, zlepšenie života v obci, jej rozvoj a propagáciu.

- V diskusnom fóre sú neprípustné príspevky, ktoré sú v rozpore s dobrými mravmi (najmä príspevky obsahujúce vulgarizmy, národnostné alebo rasové urážky) a nie sú v súlade s platnou legislatívou SR.

- V diskusnom fóre je neprípustná akákoľvek reklama, oznamy alebo odkazy na iné webové stránky alebo médiá, prípadne prekopírovanie ich obsahu.

- Prevádzkovateľ stránky nenesie žiadnu zodpovednosť za škody majetkovej a nemajetkovej povahy, ktoré by mohli vzniknúť tretím osobám.

- Prevádzkovateľ stránky nezodpovedá za obsah príspevkov ani diskusie, taktiež nezodpovedá za porušovanie práv duševného vlastníctva ani iných práv užívateľmi. Každý prispievateľ preberá zodpovednosť za svoje príspevky sám a súhlasí s tým, že nebude používať diskusné fórum na účely, ktoré sú v rozpore  so zameraním tohto fóra a v rozpore so všeobecne záväznými právnymi predpismi Slovenskej republiky.

- Otázky a postrehy ohľadom fungovania webstránky, prípadne technické alebo obsahové nedostatky na webstránke neposielajte ako príspevky do diskusného fóra, ale adresujte správcovi webstránky na e-mail
Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

- Prevádzkovateľ stránky si vyhradzuje právo nezverejniť alebo neodpovedať na príspevky, ktoré budú v rozpore s týmito pravidlami diskusného fóra.

- Ak máte pocit, že Vás tieto pravidlá obmedzujú - NEPOUŽÍVAJTE prosím toto diskusné fórum.

 

Ing. Rudolf Šimkovič - admin                                  20.2.2011

 

Reklama

Reklamný prúžok
Reklamný prúžok

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Pre použítie tohoto webu potvdte prosím súhlas.

Súhlas s používaním cookies na tejto stránke.